تحقیق درباره آموزش هك سرور

تحقیق درباره آموزش هك سرور

دسته بندی: فنی و مهندسی

تحقیق درباره آموزش هك سرور

محصول * تحقیق درباره آموزش هك سرور * را از سایت ما دریافت نمایید.برای دانلود این فایل روی دکمه آبی رنگ *دریافت فایل* کلیک نمائید تا به صفحه خرید فایل منتقل شوید و فایل را خریداری کنید.

دریافت فایل
لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت
تعداد صفحات: 103
 
20 جلسه آموزش هك و وداع
——————————————————————————–
سلام
دوستان ببخشيد به دلايلي چون دوست ندارم موجب ناراحتي دو تا از دوستان گله خودم بشم رفع زحمت مي كنم …تو اين چند روزي كه اينجا بودم خيلي بهم خوش گذشت و خيلي ها به من لطف داشتن و منو شرمنده كردن به همين خاطر ميخام اين مجموعه اموزشي رو كه كاملترين مجموعه اموزش هك و امنيت شبكه هست رو در اختيارتون بزارم
اين مجموعه كاريست از دوست خيلي خيلي خوبم آقاي آراز صمدي كه متاسفانه سايت ايشون فيلتر شده و قابل رويت نيست. اميد است اين مطالب بتواند شما را در بالا بردن سطح امنيت خود و شبكه ياري نمايد.حيفم اومد اينارو نبينيد و نخونيددددددددددددددددددد.
از آنجايي‌ كه‌ شبكه‌هاي‌ كامپيوتري‌ روز به‌ روز رو به‌ رشد است‌، انسان‌هاي‌ زيادي‌ در صدد نفوذ به‌ كامپيوترها و شبكه‌هاي ‌خصوصي‌ بر آمده‌اند؛ از اين‌ رو به‌ جهت‌ حفظ‌ امنيت‌ و جلوگيري‌ از عواقب‌ خطرناك ‌ما سعي داريم تا شما را با چگونگي هک و راه هاي مقابله با آن بصورتي کاملا ساده و مفيد آموزش دهيم.ضمناً هر گونه‌ استفاده‌ از مطالب‌ اين‌ بخش‌ در راستاي‌اهداف‌ غيرقانونيِ،
ناشايست‌ و مسئوليت‌ آن‌ به‌ عهده‌ خود شخص ‌مي‌باشد.
درس اول امنيت شبكه:هکرها . کراکرها . واکرها و بوترها
——————————————————————————–
Hacker: به معنای نفوذگر . به شخصی که هدف اصلی او نشان دادن قدرت خود به کامپيوتر و ساير ماشين ها است وارد شدن به سيستم و يا شکست دادن محاسبات , کنجکاوی در اطلاعات محرمانه از خصوصيات يک هکر است . هکر يک برنامه نويس کنجکاو است که صدمه ای وارد نمی کند و حتی باعث تحکيم انتقالات می شود .
هکر ها به چند گروه تقصيم می شوند :
1 – گروه نفوذگران کلاه سفيد ( White Hat Hacker Group )
اين گروه از هکرها در واقع همان دانشجويان و اساتيد هستند که هدفشان نشان دادن ضعف سيستم های امنيتی شبکه های کامپيوتری می باشند اين گروه به نام هکرهای خوب معروف هستند .
اين دسته نه تنها مضر نيستند بلکه در تحکيم دايواره حفاظتی شبکه ها نقش اساسی دارند کلاه سفيد ها داری خلاقيت عجيبی هستند معمولا هر بار با روش جديدی از ديواره امنيتی عبور می کنند .
2 – گروه نفوذگران کلاه سياه ( Black Hat Hacker Group )
نام ديگر اين گروه Cracker است. کراکرها خرابکار ترين نوع هکرها هستند . اين گروه به طور کاملا پنهانی اقدام به عمليات خراب کارانه می کنند . کلاه سياه ها اولين چيزی که به فکرشان می رسد نفوذ به سيستم قربانی است کلاه سياه ها همه ويروس نويسند و با ارسال ويروس نوشته شده خود بر روی سيستم قربانی به آن سيستم نفوذ پيدا می کند درواقع يک جاسوس بر روی سيستم قربانی می فرستند . هميشه هويت اصلی اين گروه پنهان است .
3 – گروه نفوذگران کلاه خاکستری ( Gray Hat Hacker Group )
نام ديگر اين گروه Whacker می باشد هدف اصلی واکر استفاده از اطلاعات ساير کامپيوترها به مقصود مختلف می باشد و صدمه ای به کامپيوتر ها وارد نمی کنند . اين گروه کدهای ورود به سيستم های امنيتی را پيدا کرده و به داخل آن نفوذ می کنند اما سرقت و خراب کاری جز کارهای کلاه خاکستری نيست . بلکه اطلاعات را در اختيار عموم مردم قرار می دهند . در سال ۱۹۹۴ يک هکر ژاپنی به سايت Nasa امريکا نفوذ پيدا کرد و تمامی اسناد محرمانـه متعلق به اين سازمان را ربود و به طور رايگان بر روی اينترنت در اختيار عموم قرار داد .
4 – گروه نفوذگران کلاه سفيد ( Pink Hat Hacker Group )
نام ديگر اين گروه Booter می باشد . بوتر ها افرادی لوس و بی سودی هستند که فقط قادرند در سيستمها اخلال بوجود آورند و يا مزاحم ساير کاربران در سالنهای چت شوند. کلاه صورتی ها اغلب جوانان عصبانی و جسوری هستند که ازنرم افزارهای ديگران استفاده می کنند و خود سواد برنامه نويسی ندارند. ولی در بعضی مواقع همين هکرهای کم سواد می توانند خطرهای جدی برای امنيت باشند. …
بسياری از هکرها انسانهای هستند که خود را بسيار آزاد می داند و قصد دارند خود را در دنيای ديگر بر تر سازند.
هيچ کس نمی تواند قدرت هکرها را در نفوذ به سيستمها ناديده بگيرد…
درس دوم آموزش امنيت شبكه: ترمينولوژی (اصطلاح‌شناسی)
——————————————————————————–
– Hacker کيست ؟


دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.