دانلود كارآموزي نرم افزار مالي و آموزشي

دانلود كارآموزي نرم افزار مالي و آموزشي

دسته بندی: علوم پایه

دانلود كارآموزي نرم افزار مالي و آموزشي

محصول * دانلود كارآموزي نرم افزار مالي و آموزشي* را از سایت ما دریافت نمایید.برای دانلود این فایل روی دکمه آبی رنگ *دریافت فایل* کلیک نمائید تا به صفحه خرید فایل منتقل شوید و فایل را خریداری کنید.

دریافت فایل
دانلود كارآموزي نرم افزار مالي و آموزشي
اينجانب واحد كارآموزي خود را در دانشگاه امام حسين(ع) واقع در تهران- كيلومتر 13 بزرگراه شهيد بابايي- دانشكده فني و مهندسي- معاونت پژوهش گذراندم.اين دانشگاه در سال 1365 تاسيس گرديده است. كه در ايتدا كار خود را در هفت رشته فني و علوم انساني آغاز نمود. كه در حال حاضر اين دانشگاه در رشته هاي فني و مهندسي به رشته هاي صنايع، كامپيوتر، عمران(معماري- نقشه كشي- عمران عمران)، برق(مخابرات الكترونيك) و علوم پايه(رياضي- فيزيك- شيمي- زيست- مهندسي شيمي) ارتقا يافته است و رشته هاي علوم انساني آن نيز ادبيات- مديريت- ادبيات عرب- زبان و… مي باشند. در دانشكده فني و مهندسي حدودا 5000 نفر در مقاطع مختلف به تحصيل مشغولند و رشته هاي كارشناسي ارشد و دكتراي آن به تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فن آوري رسيده است.
مقدمه:
اهميت خدمات در جهان امروز:
حدود 2/1 پولهايي كه مصرف كنندگان خرج مي كنند براي امور خدماتي صرف مي شود. ميزان استفاده از خدمات و اشتغال به كارهاي خدماتي رو به افزايش است. در بسياري از جوامع حدود 4/3 نيروي كار غيركشاورزي در صنايع خدماتي فعاليت دارند و حدود 3/2 نيروي كار غيركشاورزي در صنايع خدماتي فعاليت دارند و حدود 3/2 توليد ناخالص ملي را بر عهده دارند. حدود 50% درآمد كشورهاي پيشرفته از راه خدمات بوده است. هر چه امور تجارت و فعاليتها پيچيده تر، تخصصي تر و رقابتي تر شوند، امور خدماتي رشد بيشتري مي يابد. به مسائل مطروحه افزايش روز افزون مراكز خدماتي، سازمانهاي بازاريابي و سرويس دهندگان مانند نمايندگان فروش و بانكها را نيز بايد اضافه كرد.
نتيجه گيري:
با توجه به مسائل مطروحه و با توجه به طرح جنبش نرم افزاري اميدوارم مديران و مسئولان ادارات و كارخانه جات به استفاده روز افزون رايانه جامعه عمل بپوشاند و از آن به نحو احسن در راستاي اهداف سازمان خويش بهره ببرند. آنچه كه بيشتر از هر چيزي با مراجعه به واحد فني و مهندسي جلب توجه مي كرد رضايت مراجعان به دانشكده درباره مسائل آموزشي و مالي بود كه اميدوارم سرلوحه همه سازمانهاي خدماتي قرار گيرد
 
فرمت :  قابل ویرایش | WORD | صفحات :32
*************************************
نکته : فایل فوق قابل ویرایش می باشد


دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.