مقاله در مورد كنترل كيفيتqc

مقاله در مورد كنترل كيفيتqc

دسته بندی: علوم انسانی

مقاله در مورد كنترل كيفيتqc

محصول * مقاله در مورد كنترل كيفيتqc * را از سایت ما دریافت نمایید.برای دانلود این فایل روی دکمه آبی رنگ *دریافت فایل* کلیک نمائید تا به صفحه خرید فایل منتقل شوید و فایل را خریداری کنید.

دریافت فایل
لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت
تعداد صفحات: 129
 
«اگر رفتار تغيير نكند هيچ چيز تغيير نخواهد كرد».
«چلت داون وان ـ مدير شركت BBS»
«مقدمه و تاريخچه شركت كارخانجات صنعتي ملاير»
در ارديبهشت ماه 1354 شركتي بنام برايدون فرهنگ با سرمايه 400 ميليون ريال تأسيس شد كه 35% سهام به شركت انگليسي برايدون و 65% مابقي متعلق به سهامداران ايراني بوده است نام اين شركت در سال 1356 به شركت كارخانجات توليدي و صنعتي طناب و سيم فولادي ايران تغيير يافت و پس از انقلاب در بهمن ماه 1361 بدليل داشتن سهامدار خارجي اين شركت مشمول لايحه 38/67 گرديد و مديريت آن از سوي وزارت صنايع به بانك صنعت و معدن واگذار گرديد. متعاقباً در 1/2/69 اين كارخانه به شركت كارخانجات صنعتي ملاير كه توسط بانك صنعت و معدن در همان سال تأسيس شده فروخته شد. اين شركت به منظور توليد و ساخت انواع سيمهاي فولادي پركربن، استرند و مفتول پيش تنيده بتن، انواع طنابهاي فولادي، توري حصاري باروكش PVC و همچنين انواع طنابهاي مصنوعي و نخهاي كشاورزي و بسته بندي از مود پلي پروپيلن تأسيس گرديد. سرمايه اين شركت طي چند مرحله تغيير يافت و بالاخره در تاريخ 8/2/75 به مبلغ 5200 ميليون ريال افزايش يافت و سهامداران عمده شركت، بانك صنعت و معدن 56% و 66 و شركت سرمايه‌گذاري صنعت و معدن 25% و 18 و بقيه سهام متعلق به سهامداران جزء مي‌باشد.
اعضاء هيئت مديره شركت از طرف بانك صنعت و معدن تعيين مي‌گردد و در حال حاضر آقايان غفور گرشاسبي، كورش جبارنيا، مسعود اصفهاني، حميدرضا كوشافش، ناصر سيفان اعضاء هيئت مديره و آقاي مهندس غفور گرشاسبي مدير عامل شركت مي‌باشد.
مشخصات واحد توليدي :
مكان احداث كارخانه شهرستان ملاير ـ كيلومتر دو جاده اراك
دفتر مركزي : تهران خيابان مفتح شمالي ـ نرسيده به چهار راه زهره پلاك 366.
الف ـ زمين و ساختمانها
متراژ زمين : حدود 10 هكتار
مساحت واحد توليدي مصنوعي 6/3288 مترمربع
مساحت واحد توليد سيم و استرند سازي 8/1276 مترمربع
مساحت واحد توليد طناب فولادي 8/5119 مترمربع
مساحت انبار مواد اوليه 1620 مترمربع
مساحت انبار قطعات 576 مترمربع
مساحت انبار محصولات 1500 مترمربع
مساحت ساختمان اداري 77/1044 مترمربع
ب ـ پرسنل
پرسنل توليد 61 نفر
پرسنل فني 22 نفر
پرسنل اداري و خدماتي 53 نفر
پرسنل كنترل كيفيت 5 نفر
نيروي متخصص 12 نفر
خط مشي و اهداف كيفيتي «شركت كارخانجات صنعتي ملاير»
شركت كارخانجات صنعتي ملاير فعاليتهاي خود را از سال 1354 در زمينه توليد انواع طنابهاي مصنوعي و نخ‌هاي كشاورزي از نوع پلي‌پروپيلن، طنابهاي فولادي، سيم‌هاي فنري پر كربن، استرند و سيم‌هاي كربندار جهت قطعات بتوني پيش تنيده، و همچنين انواع توري حصاري روكشدار و گالوانيزه و ساير فرآورده‌هاي ديگري كه به نحوي از انحاء در ارتباط با توليدات مذكور باشد تأسيس گرديد.
در اين راستا مديريت شركت با تشويق پرسنل و جلب مشاركت آنها در تصميم‌گيري‌ها، هدايت و مديريت فرآيندهاي سازماني را بر عهده داشته و تمامي تلاش خود را در افزايش كارائي و بهبود مستمر بكار مي‌گيرد.


دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.